بلاگ

کارناوال گوا هند

اطلاعات و راهنمای کامل درباره کارناوال گوا هند

کارناوال گوا هند Goa Carnival

درباره کارناوال گوا هند

در این شهر از کشور هند سالانه و به طور متداول فستیوال ها، کارناوال ها و برنامه های مختلفی در حال برگزار شدن می باشند. قیمت ویزای هند
قابل ذکر است در این بازه های زمانی از سال بواسطه اینکه شهر در جنب و جوش و هیجان خاصی می باشد همچنین توریست ها و گردشگران بسیاری به آنجا سفر می کنند تا در این مراسم های شرکت کنند و لذت حضورشان در شهر گوا را چندین برابر نمایند.
کارناوال شهر گوا را می توان بعنوان بزرگ ترین کارناوال هند و یکی از بزرگ ترین کارناوال ها در سرتاسر آسیا نامید که دارای طرفداران بی شماری از کل دنیا دارا می باشد.
تاریخ برگزاری این کارناوال به سال های حضور پرتغالی ها در هند باز میگردد.
این نکته نیز قابل اشاره می باشد که، این نوع کارناوال ها ریشه در فرهنگ رم و یونان باستان را دارا می باشد، که بعد ها و با گذر سالیان متعدد به کشورهای اسپانیا و نهایتا به پرتغال راه پیدا کرده است.
در این روز ماکت های بسیاری درست شده و در شهر گردانده می شوند و در کنار موسیقی های شاد و رقص های گروهی حضور داشتن می تواند تجربه ای بسیار منحصر به فرد برای هر فردی به شما برود.
یکی دیگر از مزیت های برگزاری این کارناوال ها آشنایی مردم با قسمتی از آداب، فرهنگ و رسوم شهر گوا هند می باشد.
این کارناوال ها در طی حدود 4 روز در شهر گوا به طول می انجامد.
با رفتن و شرکت کردن در این کارناوال ها می توانید از امکاناتی نظیر: رقص و شاد، تماشای نمایش های خیابانی، خوردن غذاهای خیابانی هندی، شرکت در رژه های خیابانی و غیره بهره مند شوید.
عکس هایی نیز که در زمان حضورتان در این کارناوال ها می گیرید می توانند بعنوان یادگاری از تجربه ای خاص در سفرتان به شهر گوا کشور هند شناخته شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا