بلاگ

کاخ رامباغ پالاس جیپور هند

اطلاعات و راهنمای کامل درباره کاخ رامباغ پالاس جیپور هند

کاخ رامباغ پالاس جیپور هند Rambagh Palace

کاخ رامباغ زمانی فقط یک اقامتگاه شکار سلطنتی بود که در میان جنگلی انبوه قرار داشت. ویزا هند
کاخ رامباغ پالاس در 8 کیلومتری خارج از دیوارهای شهر جیپور در جاده باوانی سینگ واقع شده است.
این کاخ زیبا با معماری فوق العاده چشم نواز خود بعدها و در اوایل قرن بیستم میلادی گسترش یافت و به یک اقامتگاه بزرگ برای مهاراجه جیپور تبدیل گردید.
امروزه، این کاخ به عنوان یکی از بهترین هتل های میراثی و 5 ستاره در جیپور شناخته شده می باشد که به تمامی مسافران، توریست ها و گردشگران بهترین و به روز ترین خدمات را ارائه می دهد.
کاخ رامباغ کاخ ساخته شده قرن نوزدهمی است که همانطور که در قسمت ها و بخش های قبلی به آن اشاره نمودیم به یک هتل پنج ستاره بزرگ با دارا بودن امکاناتی محبوب نظیر آبگرم، غذاخوری بزرگ با غذاهای متنوع، کلاس‌های مدیتیشن و غیره تبدیل شده است که همگی آنها در میان توریست ها و گردشگران محبوب و پر استفاده می باشند.
کاخ رامباگ جیپور نماد واقعی شاهکار معماری است و به همین دلیل است که در میان مردم بومی و گردشگران بسیار محبوب و شناخته شده می باشد.
این مجموعه دارای تراس و باغ بسیار زیبایی می باشد که علاوه بر جذاب بودن می توانید یکی از بهترین مکان ها بریا عاشقان گرفتن عکس محسوب شود.
پیشنهاد می شود اگر هم برای اقامت خود در سفرتان این هتل و مجموعه را انتخاب نمی نمایید حتما ساعاتی را برای دیدن این مجموعه زیبا اختصاص دهید.
این موضوع نیز قابل ذکر است بواسطه اینکه این مجموعه در حال حاظر بعنوان هتلی 5 ستاره در خدمات تمامی مردم می باشد این امکان وجود ندارد که بتوانید از تمامی قسمت های و امکانات ان برای استراحت و تفریح استفاده نمایید و فقط با پرداخت هزینه هایی به صورت جداگانه می توانید فقط از بخش هایی که مسئولین هتل به شما اجازه می دهند استافده نمایید و نهایت لذت را از بازه زمانی حضورتان در این مجموعه رفاهی ببرید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا