بلاگ

پارک کاناک ویرینداوان جیپور هند

اطلاعات و راهنمای کامل درباره پارک کاناک ویرینداوان جیپور هند

پارک کاناک ویرینداوان جیپور هند Kanak Vrindavan Park

کاناک ویرینداوان یا باغ بسیار سرسبز و زیبای ساخته شده در شهر جیپور کشور هند می باشد که دارای طرفداران بسیاری در میان مردم بومی ساکن در جیپور، توریست ها و گردشگران می باشد. قیمت ویزای هند
این بنا در دره ای ساخته شده است که توسط تپه های اروالی احاطه گردیده می باشد و در مسیر قلعه عامر در پایین تپه نهارگره قرار دارد.
این موضوع نیز قابل ذکر است که این پارک بسیار زیبا در 8 کیلومتری شمال شهر جیپور واقع شده است.
کاخ قلعه عامر، قلعه جایگر و قلعه ناهارگر به همراه فضای سبز بسیار زیبا از مراکز تفریحی و گردشگری اطراف این پارک محسوب می شوند.
این باغ توسط ماهراجه کاچواها راجبوت سوئا جای سینگ و تقریبا” 275 سال پیش ساخته و ابداع شده است.
این باغ دارای یک معبد، مجموعه ای از فواره ها و تزئینات مرمری بسیار چشم نواز و زیبایی می باشد که همه بازدید کنندگان را مجذوب خود می گرداند.
این مکان پر از درختان و چمن‌زارها است که با «چاتری» پیچیده، آینه‌ای نفیس و آثار «جالی» روی دیوارهای معبد گوویند دئوجی، همراه با تکیه‌گاهی از یک سری فواره تزئین شده است.
باغ اصلی به هشت بخش تقسیم می شود و دارای یک فواره اصلی به نام “پاریکراما” است که از یک تخته سنگ مرمر حک شده است.
این باغ‌ های سرسبز تمام فصل در دره منظره خوبی از جیپور ارائه می دهند که با رفتن به آنها می توانید از آنها بهره مند شده و برای ثبت این لحظات عکس های یادگاری زیبایی را نیز ثبت نمایید.
گردشگران و توریست های بسیاری در حین سفرشان به کشور هند و شهر جیپور حتما از این پارک سرسبز و زیبا دیدن می کنند و نهایت لذت را از بازه زمانی حضورشان در آنجا می برند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا