بلاگ

موزه بیگ فوت گوا هند

اطلاعات و راهنمای کامل درباره موزه بیگ فوت گوا هند

موزه بیگ فوت گوا هند Big Foot Goa

موزه درباره بیگ فوت گوا هند

موزه بیگ فوت یک موزه و یک پارک موضوعی واقع در گوا جنوبی، هند، روستای لوتولیم در ناحیه فرعی (یا تالوکا) است. ویزای الکترونیک هند
این مجموعه موزه است که نمایشگر سبک زندگی مردمی می باشد که ساکن در روستای لوتولیم بوده اند و بهترین مکان برای آشنایی با آداب، رسوم و فرهنگ این مردم مهربان و خونگرم محسوب می شود.
این موزه در فضای باز برگزار و برپا شده و هر سال میزبان تعداد بسیار بالایی از علاقه مندانی می باشد که مایل به دیدن از این مجموعه می باشند.
این مجموعه که در بین مردم گوا بعنوان موزه اجدادی گوا نیز شناخته شده می باشد، با مجسمه ‌های سرباز پرتغالی که نیزه به دست دارد، مجسمه لرد پاراشورام، یک ماهیگیر، و روستاییان دیگر، زنان ماهی ‌فروش، کشاورزانی که در شالیزارها و دیگر مشاغل گذشته کار می ‌کردند به ارائه و نشان دادن نحوه زندگی و آداب و رسوم های ساکنان این روستا می پردازد.
رفتن به این موزه می تواند تجربه ای بسیار منحصر به فرد برای تمامی بازدید کنندگان محسوب شود و همچنین در کنار لذت بردن از بودن در این مکان زیبا همچنین می توانید برای به ثبت رساندن خاطره بازدید خود عکس های یادگاری بسیاری را نیز در این مجموعه داشته باشید.
در برخی قسمت های موزه همچنین غرفه هایی وجو دارند که ارائه دهنده برخی محصولات می باشند که از انها برای یادگاری و سوغات می توانید استفاده کرده و خریداری نمایید.
با اتوبوس عمومی، ماشین، تاکسی یا حتی تاکسی های موتور سیکلت دو چرخ که گوا به آن شهرت دارد می توانید به راحتی به این موزه دسترسی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا