بلاگ

معبد شری گار گانش جی هند

اطلاعات و راهنمای کامل درباره معبد شری گار گانش جی هند

معبد شری گار گانش جی هند SHRI GARH GANESH Ji TEMPLE

این معبد ساخته شده در قرن هجدهم میلادی می باشد و در میان مردم بومی این شهر و همچنین توریست ها و گردشگران بسیار محبوب و شناخته شده می باشد.
این معبد به لرد گانشا اختصاص داده شده می باشد و همچنین قابل ذکر است که واقع در بالای تپه های آروالی، نزدیک به تپه نهارگره می باشد. ویزای هندوستان قیمت
این معبد توسط ماهاراجا سوای جای سینگ دوم ساخته شده است و همانطور که گفته شد معبد به ارد گانشا اختصاص داده شده است در زمان احداث و قبل از افتتاح مجسمه آن نیز درون معبد گذاشته شده است.
تمام کارها و چیدمان های معبد با دقت زیادی صورت گرفته است و مراقبت های ویژه ای از آنجا صورت میگیرد.
مراسم ویژه ای در اولین چهارشنبه پس از دیوالی که جشنواره ای به نام آنا کوت برگزار می شود، در محوطه معبد برگزار می شود.
مراسم دیگری که در اینجا برگزار می شود، پاوش باد است که در آخرین چهارشنبه ماه پاش برگزار می شود.
علاوه بر اینکه این معبد یک مکام مذهبی می باشد همچنین دارای چشم انداز و طبیعی زیبا و سرسبز می باشد که لدت حضورتان در آنجا را چندین برابر می گرداند.
معبد در تمام روزها از ساعت 7:30 صبح تا 12:00 بعد از ظهر و از 4:00 بعد از ظهر تا 8:00 بعد از ظهر میزبان تمامی مردم بومی این شهر و همچنین توریست ها و گردشگران علاقه مند می باشد.
این نکته و موضوع نیز قابل ذکر است که هیچ هزینه ای برای ورود به این معبد از بازدید کنندگان دریافت نمی شود، اما هر فرد بازدید کننده همیشه می تواند طبق میل خود مقداری پول در صندوق معبد باری کمک و نگهداری بهتر از این مجموعه و مکان مذهبی اهدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا