بلاگ

شنبه بازار شبانه آرپورا گوا هند

اطلاعات و راهنمای کامل درباره شنبه بازار شبانه آرپورا گوا هند

شنبه بازار شبانه آرپورا گوا هند Saturday Arpora Night Market

درباره شنبه بازار شبانه آرپورا گوا هند

یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری در بین مردم بومی ساکن گوا و همچنین توریست ها و گردشگرانی است که برای گذراندن تعطیلات خود سفر به شهر گوا از کشور هند را انتخاب می کنند. قیمت ویزای هند
صنایع دستی تبتی، راجستانی و کشمیری بیشتریان اهمیت و طرفدار را در این بازار شبانه دارای می باشند و به همین واسطه این بازار محبوبیت بالایی را در بین مردم کسب کرده است.
علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد از دیگر محصولاتی که در غرفه های این بازار به فروش می رسند می توان به: زیور آلات، انواع محصولات موسیقی و نواختنی، پارپه های رنگارنگ، کتاب، لباس، محصولات تزیینی، انواع خوراکی های و ادویه ها، نقاشی های زیبا و غیره اشاره نمود.
همچنین غرفه های مخصوص غذا و نوشیدنی نیز وجود دارند که لذیذ ترین و خوشمزه ترین غذاهای هندی را می توانید در آنجا سفارش داده و تجربه چشیدن مزه آنها را داشته باشید.
آغاز به فعالیت این بازار از حدود ساعت 5 بعد از ظهر الی 12 نیمه شب می باشد و همچنین در زمان حضورتان در این بازار شبانه که البته شلوغ نیز می باشد به موسیقی هایی که برخی مواقع به صورت زنده اجرا می شوند نیز گوش فرا دهید.
بوسیله تاکسی، ماشین های شخصی و همچنین اتوبوس ها و ون های مخصوص موجود در گوا می توانید به این بازار شبانه دسترسی داشته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا