بلاگ

ساحل آشوم گوا هند

اطلاعات و راهنمای کامل درباره ساحل آشوم گوا هند

ساحل آشوم گوا هند Ashvem Beach

درباره ساحل آشوم گوا هند

یکی دیگر از سواحل محبوب موجود در گوا، سال آشوم می باشد که دارای دریایی تمیزريال محیطی آرام و شنی هایی نرم برای پیاده روی می باشد. ویزا هند
اگر جزو افرادی می باشید که دوست دارید در محیطی آرام و به دور از شلوغی ساعاتی را استراحت نمایید رفتن به این سال می تواند گزینه ای بسیار مطلوب برای شما محسوب گردد.
این ساحل بسیار زیبا قابل ذکر است که، واقع در شمال پاناجی، پایتخت گوا، یک منطقه شنی لذت بخش با نخل های نارگیل سبز و مناظر چشم نواز از اقیانوس است.
علاوه بر آفتاب گرفتن در این مجموعه می توانید در مراکز اسپا موجود در اطراف محوطه ساحل نیز رفته و از انها نیز استفاده کنید.
همچنین غرفه های متنوع فروش غذا، نوشیدنی و دسر و همچنین سوغاتی و محصولات ساحلی نیز در اطراف این محوطه قابل دسترسی می باشند و از آنها نیز در حین استراحت خود در سال آشوم می توانید استفاده نمایید و لذت حضورتان در آنجا را چندین برابر نمایید.
شما با رفتن به این مجموعه می توانید در ساحل قدم بزنید و از مناظر شگفت انگیز غروب آفتاب لذت ببرید.
بهترین زمان برای بازدید از ساحل آشوم بین ماه های اکتبر تا مارس می باشد.
همچنین می توانید در تابستان ها، از مارس تا ژوئن، از آنجا بازدید کنید و لحظاتی به یاد ماندنی و همچنین آرامی را در خاطرات خود به ثبت برسانید.
در محوطه و نزذیکی این ساحل همچنین چندین کلبه و استراحگاه وجود دارند که با رزرو کردن آنها می توانید اقامتی کوتاه ولی دلنشینی را در آنجا تجربه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا