بلاگ

الفنتستیک جیپور

اطلاعات و راهنمای کامل درباره الفنتستیک جیپور هند

الفنتستیک جیپور هند Elefantastic

الفنتستیک واقع در پایتخت راجستان، جیپور، مکانی است که تصور شما را از پناهگاه فیل ها برای همیشه تغییر خواهد داد. قیمت ویزای هند
با فیل ‌هایی که در این منطقه زندگی و نگهداری می شوند به خوبی رفتار میگردد، و همچنین به مهمان ‌نوازی عالی، فرهنگ کالیدوسکوپی و ریشه‌ دار، عشق به حیوانات شهرت جهانی را دارا می باشد.
این مکان توسط راهول چودری ساخته شده است که زمانی خود یک ماهوت به معنای فیل سوار بوده است.
رویای او راه اندازی یک مرکز توانبخشی برای فیل ها و حمایت از ماهوت ها و صاحبان مربوطه آنها بود که عموما” بعنوان یکی از گروه های کم درآمد در کشور هند و به خصوص شهر جیپور شناخته شده می باشند.
این مجموعه یک خانه امن برای فیل ها فراهم آورده است و همچنین این موضوع نیز قابل ذکر کردن می باشد که در مورد زندگی روزمره و رویدادهای فیل ها نیز آموزش های لازم را ارائه می دهند.
در اینجا جذابیت اصلی ارائه تصویری واقعی از زندگی روزمره فیل به گردشگران است.
بنابراین شما می توانید شاهد کارهایی که فیل ها درست از ابتدای روز انجام می دهند، چگونه دوش می گیرند و خود را خنک می کنند و با نهایت عشق و فداکاری توسط ماهوت های مربوطه مورد مراقبت قرار می گیرند، مشاهده کنید.
در این مجموعه همچنین بازدید کنندگان از یک روش منحصر به فرد از فیل سواری آشنا می شوند.
همچنین گردشگران می توانند با کمک ماهوت ها سوار برخی از این فیل ها شده و هیجان منحصر به فردی را تجربه نمایند و با گرفتن عکس هایی زیبا این خاطره زیبای خود را به ثبت برسانند.
اگر احساس عمیقی از عشق به فیل ها در ذهن خود دارید، می توانید با ماهوت فیل های مربوطه نیز صحبت کنید تا در مورد کارهای روزانه آنها و نحوه نگهداری از آنها اطلاعات لازم را کسب نمایید.
اکثر توریست ها و گردشگرانی که به این مجموعه می روند بوسیله ثبت نام در تورهای مسافراتی انجام گرفته و بهترین گزینه برای بودن در این مجموعه و لذت بردن از بازه زمانی حضورشان می برند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا