دسته‌بندی نشده

ساحل واگاتور گوا هند

اطلاعات و راهنمای کامل درباره ساحل واگاتور گوا هند

ساحل واگاتور گوا هند Vagator Beach

درباره ساحل واگاتور گوا هند

ساحل واگاتور شمالی ترین ساحل باردز تالوکا در گوا می باشد و در آن سوی رودخانه چاپورا از مورجیم در پرنم واقع شده است. ویزا ارزان هند
به این نکته می توان اشاره نمود که نام واگاتور ترکیبی از دو واژه واگا (ببر) و تیر (ساحل) می باشد.
واگاتور در زمان های گذشته منطقه جنگلی انبوهی بوده است که به رشته کوه سهیدری متصل بود.
طبق افسانه هایی گه گفته شده است، ببرهایی که در جنگل به دنبال آب شیرین می گشتند، در نهایت راه خود را به سرچشمه در پای تپه می یابند و از این طریق بوده است که با به وجود آمدن این ساحل نام آن واگاتور نامیده شد.
ساحل واگاتور دارای صخره‌های قرمز رنگ چشمگیری است که رو به ساحل می باشند و همچنین کلبه های برخی اقامتگاه هایی نیز برای استفاده و استراحت نیز وجود دارند که می توانید آنها را نیز رزرو کرده و لذت حضورتان در این ساحل را چندین برابر نمایید.
همانند بسیاری از سواحل با رفتن به این مجموعه نیز می توانید از امکانات متعددی استفاده نمایید که عبارتند از: غرفه های فروش غذاها و نوشیدنی های لذیذ و گوارا، فروشگاه های سوغات و فروش یادگاری، تفریحات ساحلی و غیره.
این ساحل در بین مردم بومی و ساکن گوا، توریست ها و گردشگران طرفداران بسیاری پیدا کرده است اما بیشترین محبوبیت آن مخصوصا” برای تماشای غروب خورشید از روی صخره ‌ها می باشد که جذب گردشگران بسیاری را در طی چنیدن سال اخیر کسب کرده است.
در تمامی بازه های زمانی از سال امکان بازدید از این ساحل وجود دارد، با این حال، نوامبر تا فوریه بهترین زمان برای بازدید از ساحل واگاتور است، زمانی که آب و هوای خنک و دلپذیری دارد و قابل ذکر است در مابقی فصول و ماه های سال آب و هوا در این ساحل گرم و به صورت مرطوب می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا